Wybór firmy wykończeniowej

Krystyna Włodarczyk 2021-08-22 0 komentarzy
Wybór firmy wykończeniowej

Remont mieszkania czy wykończenie dopiero co powstałego budynku to trudne zadanie wymagające pomocy profesjonalistów, którzy nie tylko dobrze wykonają powierzone zadanie, ale i doradzą w kwestii doboru dobrej jakości materiałów budowlanych. Jakie firmy wykończeniowe w Krakowie są najlepsze?

Przedsiębiorstwo remontowe K. Orzechowski oferuje kompleksowe usługi z zakresu wykańczania wnętrz domów jednorodzinnych, mieszkań, biur, różnego typu lokali firmowych. W ofercie znajduje się układanie płytek, tapetowanie, nakładanie suchego tynku, montaż instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i wiele innych. Ponadto fachowcy pracujący dla firmy mogą szybko i dokładnie odnowić ściany w pomieszczeniu.

Prace malarskie obejmują:

  • czyszczenie i usuwanie starej powłoki farby lub innego materiału,

  • profesjonalne gruntowanie podłoża,

  • malowanie farbą podkładową,

  • nanoszenie farby właściwej,

  • impregnację elementów drewnianych (ram okiennych, drzwi balkonowych, mebli, drewna ozdobnego na ścianach),

  • malowanie elementów elewacji.

W zależności od preferencji klienta firma może wybrać i dostarczyć odpowiednie materiały budowlane wraz z próbnikiem kolorów lub skorzystać z produktów przygotowanych przez zleceniodawcę. Osoby zainteresowanie mogą w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa i poznać szczegóły. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Każdy, kto szuka sprawdzonej firmy oferującej tynkowanie, montaż sufitów podwieszanych, instalacji domowych czy malowanie mieszkania w Krakowie, powinien wybrać tę renomowaną firmę.

Skomentuj wpis