Usztywniane biustonosze Panache - idealne podparcie piersi

Igor Zakrzewski 2023-07-24 0 komentarzy
Usztywniane biustonosze Panache - idealne podparcie piersi

Często uważa się, że odpowiednie podtrzymanie biustu jest potrzebne tylko piersiom większym i cięższym, by zapewnić sobie wygodę oraz zachowanie ich kształtu. Mniejsze biustu są faktycznie mniej podatne na działanie grawitacji, ale i one potrzebują podtrzymania - by nie doszło do rozciągnięcia się ich wiązadeł, a także by zapewnić sobie wygodę. Poza tym nawet małemu biustowi może brakować jędrności i wówczas usztywniane staniki są niezbędne. Są one sposobem na podparcie biustu, unieruchomienie go, a także uniesienie - często też zbierają piersi do środka, zapewniając ich odpowiedni wygląd i kształt. W dodatku występują w szerokim wyborze, na przykład na stronie mybra.pl.

A jakie konkretnie staniki można znaleźć? To między innymi propozycje od Panache, dostępne pod adresem https://mybra.pl/pol_m_Biustonosze-usztywniane-Panache-2100.html w bardzo wielu wariantach. Klasyczne modele to oczywiście biustonosze z fiszbinami, czyli usztywniającymi drutami znajdującymi się pod miseczkami i ze sztywnymi miseczkami, z warstwą gąbki. Do wyboru jest też jednak wiele innych wariantów, na przykład staniki z samymi fiszbinami i miękkimi miseczkami, bez fiszbin, ze sztywnymi miseczkami, bez ramiączek czy push-up. Te ostatnie przeznaczone są dla pań pragnących optycznego powiększenia biustu i wyróżniają się grubą warstwą gąbki w miseczkach.

Staniki bez ramiączek są zaś doskonale dostosowane do podtrzymywania biustu, nawet większego, trzeba tylko dobrze dobrać ich rozmiar - obwód musi być odpowiednio ścisły, gdyż to na nim opiera się ciężar biustu.

Skomentuj wpis