usuwanie przebarwień skóry Warszawa

Agata Tomaszewska 2019-09-24 0 komentarzy
usuwanie przebarwień skóry Warszawa

Przebarwienia skóry to niepożądane plamki występujące zazwyczaj na twarzy i dekolcie. Przyczyny ich obecności mogą być różne, a zalicza się do nich m.in. nadmierne przebywanie na słońcu, problemy hormonalne, zażywanie środków antykoncepcyjnych itp. Szukasz renomowanej kliniki, która oferuje swoim pacjentom skuteczne usuwanie przebarwień skóry w Warszawie? Możesz zaufać wielu usatysfakcjonowanym opiniom klientów salonu Carpe Diem i również docenić jego usługi. Klinika korzysta z nowoczesnych dokonań medycyny estetycznej i zapewnia swoim pacjentom usługi na najwyższym poziomie.

Istnieje kilka metod usuwania przebarwień skóry i zapobiegania ich ponownemu pojawieniu się. Klinika stosuje najskuteczniejsze ze sposobów eliminacji przebarwień. Jej pacjenci mogą skorzystać z następujących metod:

  • laser frakcyjny Palomar Star Lux 500 z głowicą MaxG,
  • laser frakcyjny Palomar Star Lux 500 z głowicą 1540,
  • peeling medyczny.

Dzięki nowoczesnej technologii laserowe usuwanie przebarwień pozwala osiągnąć efekty zachwycające swoją precyzją i intensywnością. Odpowiednio głęboka penetracja fal światła pobudza naskórek do koagulacji, jednocześnie nie naruszając jego warstwy rogowej. Fotoodmładzanie pobudza naturalny proces odnowy skóry, dzięki czemu zmiany skórne rozjaśniają się i przebarwienia znikają.

Skuteczną metodą na drobne przebarwienia są także peelingi medyczne. Zastosowanie profesjonalnych preparatów i odpowiednie wykonanie zabiegu likwiduje plamki i przywraca skórze jasność.

Priorytetami kliniki jest efektywność oferowanych przez nią zabiegów oraz bezpieczeństwo pacjentów. Dlatego możesz liczyć na komfortowy pobyt w jej gabinecie. Żaden z przeprowadzanych zabiegów nie narazi Twojego zdrowia i jednocześnie przyniesie zadowalające efekty. Zaufaj renomowanej klinice!

Skomentuj wpis