Słomki ekologiczne z trzciny

Matylda Czarnecka 2021-01-17 0 komentarzy
Słomki ekologiczne z trzciny

Wiele restauracji, barów szybkiej obsługi decyduje się na wymianę opakowań z plastikowych na papierowe, znacznie bardziej ekologiczne. Właściciele szukają sprawdzonych dostawców, którzy wykorzystują odnawialne zasoby do produkowania wysokiej jakości pojemników na żywność. Na stronie internetowej myhappyocean.pl można znaleźć bogaty wybór ekologicznych opakowań, jak i wielu akcesoriów. Dużym zainteresowaniem cieszą się słomki z trzciny. Są one odpowiednio sterylizowane i czyszczone podczas obróbki, co pozwala mieć pewność, że nie zawierają żadnych nieodpowiednich związków chemicznych. Słomki są przeznaczone do kontaktu z żywnością i mogą być wielokrotnego użytku. Wystarczy umyć je w zmywarce.

Firma, oprócz trzcinowych słomek, proponuje te wykonane z mączki kukurydzianej, papierowe, ze słomy i bambusa. Na stronie internetowej znajduje się szeroka oferta produktów najwyższej jakości, w różnych kolorach, rozmiarach, dzięki czemu wszyscy zamawiający dostaną to, czego potrzebują do wyposażenia lokalu gastronomicznego. Sklep realizuje zlecenia nie tylko klientów komercyjnych, ale również indywidualnych.

Słomki ekologiczne sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach plenerowych, domówkach lub podczas rodzinnych obiadów. Firma zapewnia, że paczka zostanie doskonale zabezpieczona na czas transportu, a samo opakowanie jest papierowe, dzięki czemu biodegradowalne. W opisie każdego produktu znajduje się jego zastosowanie, wymiary, kolor, ilość sztuk w zamknięciu oraz wiele innych szczegółów. Warto już dziś zaznajomić się z bogatym asortymentem przedstawionym w e-sklepie.

Skomentuj wpis