Producent szyb zespolonych

Helena Kowalska 2019-06-23 0 komentarzy
Producent szyb zespolonych

Inwestorzy, planując budowę domów lub przedsiębiorstw coraz częściej wychodzą z założenia, że jasne pomieszczenia pomogą w utrzymaniu dobrego nastroju wśród użytkowników. Od dawna wiadomo, że naturalne światło dodaje energii, witalności i poprawia morale w każdym zespole pracowniczym. Dlatego też podczas tworzenia projektów, umieszcza się w budynkach coraz większą ilość okien. 

Okna, o których mowa powinny być przystosowane do budynku zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym. Wiadomo bowiem, że im więcej okien będzie umieszczonych w budynku, tym straty ciepła mogłyby być większe. Ale takie nie będą jeśli klienci skorzystają z przystosowanych do oszczędzania okien, których producentem jest firma Glas Tech. 

Prezentowana firma oferuje szyby przeznaczone do budownictwa jednorodzinnego, jak i do budynków przemysłowych. Jednym z największych hitów sprzedażowych są szyby laminowane, które dzięki specjalnemu wypełnieniu, nawet po stłuczeniu nie rozsypują się na kawałki. Działająca od 1999 roku firma, to także producent szyb zespolonych, których głównym celem jest ochrona ciepła i ochrona przed ciepłem. Użyte w fazie produkcji refleksy powodują, że promienie słoneczne odbijają się od tafli szkła nie dostarczając przy tym ciepła. Dzięki temu pomieszczenia nie nagrzewają się i ciepło nie jest przekazywane na zewnątrz. Do produkcji wspomnianego rodzaju szyb wykorzystuje się od dwóch do kilku warstw szyb, a przestrzeń pomiędzy szybami jest wypełniona gazem szlachetnym, między innymi argonem. 

Skomentuj wpis