Obrączki z napisami - gdzie kupić?

Julian Zalewski 2021-08-01 0 komentarzy
Obrączki z napisami - gdzie kupić?

Niestety, przypadki, gdy tak ważny atrybut małżeństwa zostaje zgubiony lub ukradziony, nie są odosobnione. Do tego typu rodzinnych dramatów dochodzi najczęściej na wakacjach, kiedy podczas beztroskiej zabawy na świeżym powietrzu, odbywającej się często w wodzie lub piasku, obrączka zsuwa się z palca i ginie właścicielowi z oczu. 

Warto wtedy poszukać w internecie osób, które zajmują się (zawodowo lub hobbystycznie) detektoryką. Posiadają oni odpowiedni sprzęt, który szybko zlokalizuje zgubę, pod warunkiem, że pechowy właściciel jest w stanie podać choć przybliżony obszar, gdzie obrączka mogła upaść. Pracują zarówno na powierzchni lądu, w tym na plaży, jak i w wodzie. Warto zaznaczyć, że wynajęcie detektorysty jest znacznie tańszą opcją, niż zakup nowej sztuki złotej biżuterii. Przy dużej dozie szczęścia zguba może powrócić do właściciela jeszcze tego samego dnia. Wystarczy podać osobie posługującej się wykrywaczem metali dokładny opis obrączki z napisami, jakie są wyryte na jej powierzchni, a ona wykona całą konieczną pracę.

O tym, by wyryć sekwencję lub znaki, które potem mogą umożliwić rozpoznanie biżuterii, warto pomyśleć przy zakupie. Firma ACLARI ROMUALD SZNYTKA, jeden z polskich producentów i dostawców biżuterii okolicznościowej, oferuje usługę graweru na pierścionkach zaręczynowych i obrączkach w atrakcyjnej cenie. Jest to opcja, która, jak widać, nie tylko stanowi dodatkową formę wyrażenia uczuć między zakochanymi, ale też jest sposobem na sprawną identyfikację, gdyby biżut się zagubił i właściciel musiałby podać jego cechy charakterystyczne.

Skomentuj wpis