Lifting twarzy

Julian Zalewski 2019-07-22 0 komentarzy
Lifting twarzy

Od wielu lat specjaliści pracujący w gabinetach medycyny estetycznej ulepszają metody radzenia sobie ze zmarszczkami. Wśród środków cieszących się szczególnym zainteresowaniem jest kwas hialuronowy. Środek może znacząco zmniejszyć widoczność zmarszczek oraz bruzd.

Kwas hialuronowy – co to jest?

Swoją popularność kwas hialuronowy zawdzięcza głównie temu, że występuje on naturalnie w organizmie człowieka, więc jest niewielkie ryzyko, że jego stosowanie może wywołać reakcję alergiczną. Kwas idealnie integruje się ze skórą i nie jest traktowany jak niepożądana substancja, co zapewnia wysoką skuteczność.

W zależności od rodzaju preparatu, efekt wygładzenia utrzymuje się od sześciu do dwunastu miesięcy. Różnicę można zauważyć zaraz po zabiegu.

Skutki stosowania kwasu hialuronowego:

  • zmniejszenie zmarszczek strukturalnych i mimicznych,

  • podniesienie owalu twarzy,

  • nawilżenie, ujędrnienie skóry.

Lifting twarzy – dla kogo?

Stosowanie kwasu hialuronowego przeznaczone jest dla osób, których skóra utraciła nawilżenie, zmniejszyła się jej elastyczność i przez to twarz wydaje się coraz bardziej „opadać”.

Zabieg jest polecany kobietom po 35. roku życia, choć wszystko zależy od indywidualnej kondycji skóry.

Zabieg kwasem hialuronowym – gdzie wykonać?

Profesjonalny lifting twarzy w Lublinie można wykonać w Gabinecie Medycyny Estetycznej lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk.

Placówka oferuje szeroki wybór zabiegów przeznaczonych na różne partie ciała. Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej. Tam również znajduje się cennik usług oraz numer telefonu.

Skomentuj wpis