Ławka ogrodowa drewniana

Maja Zalewska 2020-09-09 0 komentarzy
Ławka ogrodowa drewniana

Jak zaaranżować ogród, aby było to idealne miejsce do wypoczynku? Rozwiązań może być kilka. Wiele jednak zależy o powierzchni danego ternu zielonego. Jednak żadna posesja nie jest zbyt mała, aby wstawić tam stół i krzesła. Godna polecania jest drewniana ławka ogrodowa. Taki mebel jest bardzo funkcjonalny, gdyż możne na nim usiąść kilka osób. W sprzedaży dostępne są wersje, które pomieszczą od dwóch do czterech osób.

Naturalne drewno jest bardzo popularnym materiałem na meble ogrodowe. Część klientów ma jednak pewne obawy co do ich żywotności i odporności na zmienne warunki atmosferyczne. Dlatego w ostatnim czasie szczególnym powodzeniem cieszą się ławki i stoły z drewna teakowego. Surowiec pozyskiwany jest z azjatyckiego drzewa egzotycznego. Charakteryzuje się on:

  • bardzo dobrymi właściwościami termicznymi,
  • wzmocnioną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne,
  • a także jest nienasiąkliwy i odporny na deszcz, śnieg i inne opady.

Sklep TeakMeble poleca wygodne meble do siedzenia o różnych wymiarach. Dla zakochanych, którzy chcą spędzać romantyczne wieczory na tarasie, idealnym rozwiązaniem będą ławki drewniane dwuosobowe. Dla tych, co lubią rozsiąść się wygodnie i potrzebują nico więcej przestrzeni, sklep poleca ławki wieloosobowe. To doskonałe meble wypoczynkowe, które idealnie wkomponują się w przestrzeń dużego ogrodu. Jeśli kogoś interesuje produkt w kolorze naturalnego drewna, powinien zwrócić uwagę na ławkę Marlbourough/Lutynes. Ławka Lawenda zaś to propozycja dla tych, którzy szukają mebli w kolorze białym.

 

Skomentuj wpis