Komu powierzyć tworzenie szkoleń e-learningowych?

Helena Kowalska 2023-08-23 0 komentarzy
Komu powierzyć tworzenie szkoleń e-learningowych?

Z pewnością każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z konieczności szkolenia swych pracowników, czy to w zakresie nakazywanym przez prawo (jak szkolenia BHP), czy w związku z wprowadzanymi nowościami. Zresztą każdy pracownik wymaga przeszkolenia po przyjęciu go do pracy, zanim ją rozpocznie - tzw. onboarding. Wszystko to można zorganizować online, a więc niezwykle wygodnie, z oszczędnością czasu, a nawet pieniędzy. Jedna z wielu zalet takiego rozwiązania polega na tym, że na platformie szkoleniowej można umieścić dane informacje i prezentować je wielokrotnie, np. materiały onboardingowe, niezbędne nowym pracownikom. Dzięki temu nie trzeba ponownie organizować tego samego szkolenia.

Jednak posiadanie platformy do szkoleń wewnątrz własnej firmy daje znacznie więcej korzyści, a nie wszyscy pracodawcy wiedzą, że mogą taki system wykupić. Szkolenie pracowników nie musi zatem polegać na wysyłaniu ich na kursy, wykupowaniu szkoleń w innych podmiotach czy ich organizowaniu w klasyczny sposób. Tworzenie szkoleń e-learningowychw pełni dopasowanych do potrzeb, z umieszczeniem wszystkich dostarczonych przez klienta treści, oferuje firma Wecreo. Z jej usług warto skorzystać z wielu względów, między innymi dlatego, że ma ona:

  • duże doświadczenie,
  • gotowe moduły, które następnie dopasowuje do potrzeb klienta i uzupełnia dostarczonymi przez niego treściami, dzięki czemu też realizacja zlecenia nie trwa długo.

W dodatku, jeśli chodzi o to ostatnie, ma się pewność, że otrzymuje się rozwiązanie, którego użyteczność i liczne inne walory zostały już wielokrotnie sprawdzone i potwierdzone.

Skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa zapewnia liczne korzyści niż się wydaje - także jeśli chodzi o rozsądne gospodarowanie czasem pracowników.

Skomentuj wpis