Jak skomponować paczki mikołajkowe z ZFŚS?

Julian Zalewski 2023-07-03 0 komentarzy
Jak skomponować paczki mikołajkowe z ZFŚS?

Drobne upominki mikołajkowe wręczane najmłodszym to bardzo popularna praktyka. Bardzo często zdarza się też tak, iż właściciele firm decydują się na obdarowywanie dzieci swoich pracowników z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Czasem przekazują środki finansowe, a czasami wybierają przygotowanie upominków. 

Chcąc wybrać ładne i odpowiednio skomponowane prezenty, warto zapoznać się z ofertą dostępną pod adresem internetowym swiatmikolaja.pl. Można zakupić tam gotowe paczki mikołajkowe z ZFŚS. Wybór jest bardzo duży. W grę wchodzą zestawy różnego rodzaju słodyczy. Dostępne są trzy rozmiary (S, M i L).

Można zamówić także zestawy dla dorosłych. W takich paczkach najczęściej, oprócz słodkości, znajdują się również dobrej jakości kawy i herbaty. 

Paczka mikołajkowa dla pracowników to wspaniały sposób na uhonorowanie i podziękowanie zespołowi za jego pracę i zaangażowanie. Ważne jest, by zawartość prezentu dostosować do preferencji konkretnych osób. Oprócz słodkości często dołączane są dodatki, takie jak:

  • vouchery lub kupony, które pracownicy będą mogli wykorzystać na w restauracji, salonie masażu lub kinie,
  • gadżety świąteczne, takie jak ozdoby, światełka choinkowe, kalendarze adwentowe, naklejki,
  • upominki personalizowane dla każdego pracownika, na przykład, kubek z imieniem i logo firmy czy też brelok.

Skomentuj wpis