Gospodarka odpadami firmy – gdzie kupić dobrej jakości prasę?

Matylda Czarnecka 2022-04-21 0 komentarzy
Gospodarka odpadami firmy – gdzie kupić dobrej jakości prasę?

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że branża budowlana i przemysłowa produkuje ogromne ilości śmieci (tworzywa sztuczne, kartony, pianka poliuretanowa czy płyty styropianowe), z tego względu warto podjąć współpracę z przedsiębiorstwem Bramidan. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.

Aby gospodarka odpadami firmy była efektywna, należy zainstalować odpowiednie urządzenia, takie jak kontenerowa prasa ślimakowa. Maszyna bez problemu może zutylizować nawet wyjątkowo duże ilości odpadów w trybie ciągłym (kartony, papier, butelki PET, drewno). Warto zaznaczyć, że sprzęt ma o wiele wyższy współczynnik sprasowania niż prasa płytowa. Specjalny system umożliwia równy podział odpadów, co zapobiega powstawaniu stosów podczas załadunku. W ofercie znajduje się kilka kontenerów o różnej pojemności. Pojemniki są odpinane. Prasa została wykonana z wysokiej klasy stali, co gwarantuje wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne. Poza tym asortyment zawiera nowoczesne belownice do przetwarzania folii plastikowej, puszek aluminiowych oraz różnego rodzaju tekstyliów.

Wysoko wykwalifikowani konsultanci chętnie pomogą w doborze odpowiedniego modelu urządzenia. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej. Co więcej, przedsiębiorstwo oferuje również dostarczenie sprzętu pod wskazany przez zleceniodawcę adres oraz instalację urządzenia. Fachowcy przeprowadzą także szkolenie dla pracowników. Wybór tej firmy to dobra decyzja.

Skomentuj wpis