Gdzie wykupić polisę PZU na życie w Andrespolu?

Igor Chmielewski 2022-10-10 0 komentarzy
Gdzie wykupić polisę PZU na życie w Andrespolu?

Wypłata świadczeń z ubezpieczenia to nieraz spory zasób gotówki, bardzo przydatny w trudnym czasie choroby lub w okresie rehabilitacji. Nie każdy posiada środki pozwalające na spokojne dochodzenie do siebie po przebytej operacji lub leczeniu. W takiej sytuacji zgłoszenie się do ubezpieczyciela z wnioskiem o wypłatę odpowiedniej kwoty ściąga z barków danej osoby i jej rodziny choć część zmartwień.

Zakres ochrony na życie może być różny. Jeżeli wśród najbliższych występowały przypadki zachorowań na nowotwory, warto uwzględnić taki zapis w polisie. Przebieg choroby może być długotrwały, a koszty wysokie. Możliwość uzyskania zwrotu za diagnozę o różnych typach raka, zwłaszcza złośliwego, czy też za pobyt w szpitalu, może znacząco podreperować domowy budżet. Za uzyskane środki chory jest w stanie podjąć też dodatkową, płatną terapię, która zwiększy jego szanse na wyleczenie.

Biorąc pod uwagę stale rosnące statystyki wypadków przy pracy czy też śmiertelnych kolizji na drogach, wykupienie polisy od nagłej śmierci jest także jak najbardziej zasadne. Koszty pogrzebu są nieraz dla członków rodziny wręcz zaporowe, a możliwość wzięcia na ten cel pożyczki lub kredytu nie zawsze jest dostępna. O tego rodzaju ubezpieczeniu warto pamiętać, pracując za granicą. Wypłacone pieniądze uposażeni mogą przeznaczyć na sprowadzenie ciała do Polski, co także wiąże się z szeregiem znacznych opłat.

Osoby poszukujące mieszanego ubezpieczenia, spełniającego ich potrzeby, mogą wybrać ofertę PZU na życie. W Andrespolu informacji na ten temat udziela biuro ubezpieczeniowe ogłaszające się na stronie  internetowej emultipolisa.com.pl. Na miejscu klient ma możliwość uzgodnienia szczegółów oraz podpisania polisy.

Skomentuj wpis