Dobry psycholog z Warszawy - Mokotów

Krystyna Włodarczyk 2022-03-08 0 komentarzy
Dobry psycholog z Warszawy - Mokotów

Osoby dorosłe niejednokrotnie zmagają się z poważnymi problemami, które wynikają często z wydarzeń z przeszłości (nawet z czasów dzieciństwa). Mimo upływu lat traumatyczne wspomnienia wracają i wpływają negatywnie na dorosłe życie. Takie osoby nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że ich obecne problemy w relacjach z innymi są spowodowane właśnie sytuacjami, których doświadczyli przed laty. Niektórzy poradzą sobie w pełni samodzielnie, inni będą jedynie udawać, że czują się dobrze i próbować zapomnieć o przykrych wydarzeniach, a jeszcze inni wymagają konsultacji psychologicznej.

Ogromne znaczenie ma tutaj reakcja najbliższego otoczenia. Rodzina oraz znajomi powinni okazywać wsparcie i zachęcać członka rodziny do udziału w indywidualnej terapii. Najważniejsze, aby znaleźć odpowiedniego specjalistę, który cieszy się zaufaniem oraz renomą wśród innych klientów. 

Na stronie internetowej m-patia.pl został przedstawiony szczegółowy zakres usług świadczonych w gabinecie zlokalizowanym na Mokotowie w Warszawie. Dobry psycholog podchodzi do każdej osoby indywidualnie i stara się określić przyczynę odczuwalnego niepokoju, lęku czy stanów depresyjnych. Następny etap konsultacji to oczywiście dopasowanie odpowiednich metod terapeutycznych. Warszawski gabinet psychologiczny proponuje trzy formy pomocy osobom dorosłym:

  • psychoterapię indywidualną (odbywającą się raz w tygodniu),
  • konsultację psychologiczną (od 1 do 3 spotkań, podczas których klient poznaje wstępną diagnozę oraz proponowane terapie),
  • wsparcie psychologiczne (to doraźna pomoc w kryzysowych i trudnych sytuacjach życiowych).

Gabinet jest prowadzony przez doświadczonego psychologa oraz psychoterapeutę specjalizującego się w terapii EMDR.

Skomentuj wpis