Co oferuje nowoczesny laser do usuwania owłosienia?

Ida Wróbel 2022-07-22 0 komentarzy
Co oferuje nowoczesny laser do usuwania owłosienia?

Jeszcze niedawno laser do usuwania owłosieniamiał ograniczone możliwości - można było przeprowadzać zabiegi tylko na ciemnych włosach, w dodatku im mocniejsze one były, tym lepiej. Wynikało to z tego, że ze względu na obecność barwnika tylko takie włosy zdolne były pochłaniać wiązkę promieni laserowych. Oczywiście stwarzało to wiele ograniczeń, ponieważ zabiegi były oferowane głównie z myślą o nadmiernym owłosieniu, towarzyszącym zwykle brunetkom i brunetom, jak kobiecy wąsik. Jednak z biegiem czasu depilacji laserowej chciały też poddawać się inne osoby, także te mające standardowe owłosienie - z chęci osiągnięcia wygody. Oczywiście dotyczy to też osób o jasnych włosach.

Potrzeby takie wymusiły szukanie nowych rozwiązań technologicznych, co okazało się sukcesem. Na stronie btlestetyka.pl można znaleźć nowoczesnydepilator laserowy do jasnych włosów. Domowa depilacja wobec tego przestaje już być atrakcyjnym  rozwiązaniem, zwłaszcza że ceny zabiegów laserowych są coraz bardziej przystępne. Korzystać mogą z nich wszystkie osoby, bez względu na typ skóry i włosów, na pewno więc warto się na to zdecydować - tym bardziej że zabiegi są komfortowe.

Producent wykorzystujący w ramach jednego urządzenia możliwości dwóch laserów zadbał też o podwyższoną skuteczność, dzięki czemu po niedługim czasie można cieszyć się gładką skórą, na stałe.

Skomentuj wpis