Badania USG na terenie Warszawy

Krystyna Włodarczyk 2019-05-23 0 komentarzy
Badania USG na terenie Warszawy

Trafną diagnozę ułatwiają najczęściej dodatkowe badania specjalistyczne. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i metodom wykrywania różnych chorób, wielu pacjentom pomóc można już na wczesnym etapie występowania dolegliwości. Badania USG w Warszawie wykonać można np. w Centrum Medycznym Macromedica.

To prywatna placówka, w której pacjenci nie muszą długotrwale oczekiwać w kolejce, aby skorzystać z tego typu dodatkowych usług. Centrum dysponuje specjalistycznym i dokładnym sprzętem, za pomocą którego wykonuje się badania ultrasonograficzne np.:

  • jamy brzusznej,
  • tarczycy,
  • ciąży,
  • ginekologiczne,
  • piersi,
  • węzłów chłonnych.

To urządzenie wykorzystywane jest ponadto przy Dopplerze naczyń żylnych i tętniczych.

 

Łatwiejsza diagnoza

 

Uzyskany obraz ułatwia lekarzowi postawienie diagnozy. Widzi bowiem jaka jest wielkość, struktura czy ogólny stan organów wewnętrznych, czy któryś z nich nie odbiega od normy. Można w ten sposób znacznie szybciej wykryć skutki kontuzji i urazów (uszkodzone mięśnie, więzadła itp.) czy określić przyczynę bólu brzucha. Pozwala również zlokalizować zmiany nowotworowe, kamienie w nerkach czy potwierdzić już na wczesnym etapie ciążę, również pod kątem wzrostu i stanu zdrowia płodu.

Nowoczesny sprzęt ułatwia ponadto diagnozę wielu chorób – m.in. trzustki, Hashimoto i inne. Cennik badań dostępny jest na stronie przychodni. Dzięki oferowanym badaniom ultrasonograficznym w Warszawie szybko wykrywa się różnego rodzaju zmiany zachodzące w obrębie organów wewnętrznych. Ponadto są bezpieczne i można je wykonać u każdego oraz tak często, jak to jest konieczne.

 

Skomentuj wpis