Rękawice nitrylowe safeHand

Agata Tomaszewska 2019-06-02 0 komentarzy
Rękawice nitrylowe safeHand

Trudno wyobrazić sobie obecnie pielęgniarkę bez rękawiczek jednorazowego użytku wykonującą zastrzyk pacjentowi. To dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie zabiegu medycznego, jak również kosmetycznego bez obawy o narażenie zdrowia pacjenta bądź klienta. Odgrywają one także dużą rolę w sektorze spożywczym. Po rękawiczki sięgają osoby wykonujące prace porządkowe przy użyciu środków czystości. Zastosowanie chemii podczas sprzątania pozwala na uzyskanie pożądanych efektów, jednak konieczne jest wzięcie pod uwagę faktu, iż może ona działać drażniąco na skórę.

Popularne rękawiczki lateksowe nie mogą być stosowane przez każdego. Niektóre osoby są bowiem uczulone na lateks. Na szczęście w tej sytuacji doskonałym rozwiązaniem okazują się rękawice nitrylowe bezpudrowe. Może je stosować każdy. Warto po nie sięgnąć, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością i bardzo dobrze dopasowują się do kształtu dłoni. Dzięki temu, iż są one bezpudrowe, nie brudzą otoczenia (nadają się wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie sterylnych warunków).

Od 2011 roku na rynku działa firma safeMed. Jest ona producentem diagnostycznych rękawic jednorazowego użytku. W jej asortymencie znaleźć można nie tylko modele nitrylowe, w tym safeHand, ale też winylowe i lateksowe. Jej działalność związana jest również z dystrybucją odzieży jednorazowej, a także sprzętu do utrzymania czystości w pomieszczeniach oraz profesjonalnej chemii stosowanej podczas sprzątania. Firma prowadzi sprzedaż online produktów oferowanych klientom.

Skomentuj wpis